Oferta

   

   

   

   

   

   

  Każdy z nas się czegoś boi, ponieważ lęki wpisane są w nasze codzienne życie. O ile jesteśmy w stanie nad nimi spokojnie zapanować, nic się nie dzieje. Problem pojawia się wówczas, gdy lęki wywołują w nas poczucie niebezpieczeństwa i zamieniają się w paniczny strach.

   

  Lęk lękowi nie jest równy

   

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy pacjent doświadcza lęków różnego rodzaju. Dla jednych ogromnym problemem jest pokonanie lęku wysokości, dla innych – lęku związanego ze śmiercią, itp. Bez względu na przyczynę, panicznego strachu nie można bagatelizować. Szczególnie, że daje niepokojące objawy somatyczne potrafiące utrudnić normalne codzienne funkcjonowanie.

   

  Pomożemy Ci przezwyciężyć lęk

   

  Jeśli chodzi o leczenie lęku, Warszawa jest miastem, w którym działamy. Nasza placówka oferuje Ci dostęp do wybitnych specjalistów, dzięki którym zapomnisz o wszelkich obawach. Bazujemy na wypracowanych metodach, które pomogły już wielu osobom znajdującym się w podobnej do Twojej sytuacji.

   

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia lęku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że można z nim skutecznie wygrać. Jednak samodzielna walka najczęściej nie kończy się sukcesem. Stanowi bowiem skok na głęboką wodę, który wymaga realizowania specjalistycznych metod wykorzystywanych w psychoterapii w połączeniu z doraźnymi sposobami pozwalającymi zredukować nieuzasadnione obawy i strach. Chcesz uporać się z lękiem raz na zawsze? Bez względu na jego przyczynę, zgłoś się do nas.

   

  Czekamy na Ciebie w mieście Warszawa (w dzielnicy Mokotów) – to właśnie tutaj znajduje się nasza placówka.


  pomoc psychologiczna | leczenie depresji | leczenie lęku | mobbing | psychoterapia |