Oferta

   

   

   

   

   

  Jesteś na życiowym „zakręcie”? Zastanawiasz się, jak wrócić na właściwe tory? Każdą trudną sytuację można przezwyciężyć, jednak potrzebna jest do tego specjalistyczna pomoc psychologiczna.

  I Ty możesz przezwyciężyć trudności życiowe

  Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej i nie widzisz z niej wyjścia, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią drogę. Naszym celem jest skuteczna i profesjonalna pomoc psychologiczna skierowana do osób potrzebujących. Nie ma znaczenia, czy przeżywasz lęki i frustrację, masz poczucie beznadziei czy zmagasz się z depresją. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc i wspólnymi siłami pokonać wszelkie przeciwności losu. Przeciwności, które tkwią głęboko w Twojej psychice i powodują zachwianie równowagi życiowej.

  Działamy holistycznie, ale z indywidualnym podejściem

  W zwalczaniu problemów natury psychologicznej, wykorzystujemy holistyczne działanie. Mamy świadomość, że tylko połączenie odpowiednich terapii pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty. Mimo tak kompleksowego działania, wyróżnia nas indywidualne podejście do pacjenta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nich jest odrębną jednostką, do której należy dobrać optymalny plan leczenia. Każdy psycholog i psychoterapeuta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest otworzyć się przed obcą osobą, jak trudno jest wyrazić swoje negatywne emocje i opowiadać o swoich problemach. Wiedząc to, pracujący w naszej placówce specjaliści wykazują się ogromną empatią i wrażliwością, a także zrozumieniem. Dzięki temu nasze terapie pozwalają osiągnąć zadowalające efekty.

  Zapewniamy 100% dyskrecji

  Nikt nie lubi przyznawać się do porażki czy targających nim wewnętrznych lęków i stresów. Dlatego wiele osób rezygnuje z pomocy psychologicznej, ponieważ wstydzi się własnych problemów. To błąd, który może skutkować poważnymi problemami natury psychicznej, utrudniającymi normalne funkcjonowanie w codziennym życiu. Decydując się na terapię w gabinecie psychologicznym Ariadna, zapewniamy 100% dyskrecji oraz kameralną atmosferę. Nam możesz zaufać, powierzając swoje problemy. Poszukujesz profesjonalnego wsparcia psychologicznego? Warszawa to miasto, w którym działamy. Odwiedź Mokotów, by ustalić termin wizyty w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

   

  Zapraszamy!


  pomoc psychologiczna | leczenie depresji | leczenie lęku | mobbing | psychoterapia |