Oferta

   

   

   

   

  Mobbing to zjawisko patologiczne, które odbija się negatywnie na psychice ofiary. Jest czymś więcej niż tylko niesprawiedliwym traktowaniem czy ciągłą krytyką zachowania i sposobu bycia. Stanowi element psychicznego terroru, który może skutecznie odebrać pewność siebie, doprowadzić do depresji bądź innych konsekwencji dotykających sferę psychiki.

   

  Nie pozwól, by mobbing determinował Twoje życie

   

  Mobbing to przykre zjawisko, na które narażonych jest wielu pracowników – bez względu na to, w jak dużej firmie pracują i w jakiej branży. Skutki tego zjawiska są na tyle poważne, że mogą na stałe zapaść w pamięci i utrwalić się w psychice, odbijając się negatywnie. Potrzeba dużej determinacji, by zapomnieć o tych wydarzeniach samodzielnie. Nie wszyscy są jednak na tyle silni, by zebrać się w sobie i pokonać skutki mobbingu. W takich przypadkach warto zdać się na profesjonalną pomoc psychologiczną. Pomoc, dzięki której negatywne efekty psychicznego terroru odejdą w zapomnienie. Odpowiednio poprowadzona terapia pozwala osiągnąć równowagę i odzyskać pewność siebie.

   

  Terapia dostosowana do potrzeb

   

  Nie istnieje jedna uniwersalna metoda pozwalająca uporać się pacjentowi ze skutkami mobbingu. Dlatego do każdego podochodzimy indywidualnie, starając się poznać jego problemy i stan emocjonalny. Dopiero na tej podstawie wybieramy metodę leczenia, która przyniesie oczekiwane rezultaty. Metodę, która pozwoli odciąć się od wydarzeń z przeszłości i pozwoli stanąć na nogi. Nasi specjaliści wykazują się ogromną wrażliwością i zrozumieniem. Zapewniają przy tym pełną dyskrecję. Podczas sesji tworzą przyjazną atmosferę, która pozwala pacjentowi się otworzyć. Tylko w ten sposób można dać upust negatywnym emocjom i oczyścić sferę psychiczną. Czujesz, że jesteś ofiarą mobbingu? Zgłoś się do naszego gabinetu, by uzyskać profesjonalne wsparcie. Działamy w mieście Warszawa i właśnie tutaj czekamy na Ciebie.

   

  Daj sobie pomóc i skorzystaj z naszej oferty.

   


  pomoc psychologiczna | leczenie depresji | leczenie lęku | mobbing | psychoterapia |